Агрегати ХТО

Хіміко-термічна обробка (ХТО), здійснюється шляхом насичення поверхні сталі відповідними елементами (С, N, Al, Cr, Si) і є одним з видів термообробки, що найбільш широко застосовується в промисловості. Вона дозволяє в широких межах змінювати склад, структуру і властивості поверхневого шару деталей і використовується для зміцнення, підвищення зносостійкості і втомної міцності деталей. Найбільш перспективною являється ХТО, яка здійснюється в газових середовищах. Її переваги зумовлені можливістю регулювання складу і насичуючої активності атмосфери, а також отриманням однорідних властивостей поверхні деталей незалежно від їх форми.

Наше підприємство розробило камерні агрегати для здійснення цементації, нітроцементації та азотування в контрольованих газових середовищах. До складу агрегату входять механізми завантаження деталей, мийна машина, печі низького та високого відпуску в захисній атмосфері, універсальні печі, суміщені з гартувальними баками і тамбуром завантаження для здійснення цементації з безпосереднім гартуванням або з охолодженням в захисній атмосфері. Агрегат може комплектуватися установками приготування контрольованих атмосфер, приладами контролю та автоматичного регулювання насичуючої здатності середовища, металографічними лабораторіями для контролю якості проведення ХТО.

Допоміжне обладнання:

Запитати у менеджера

Заповніть цю форму, якщо вам необхідно більше інформації. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом. Будь ласка, заповніть усі обов'язкові поля.