Науково-виробниче підприємство “Термоінжиніринг” розпочало свій шлях на ринок промислового термообладнання, як мале підприємство з виробництва електропечей для сушіння зварювальних електродів та інших матеріалів.

У перші роки свого існування, в умовах промислової кризи 90-х років, підприємство зуміло не лише вижити, а й наростити промисловий потенціал. Початковий успіх зумовлений швидким реагуванням на потреби ринку.

Дотримуючись запитів споживачів, підприємство розширювало асортимент пропонованого устаткування, як у діапазоні робочих температур і теплових потужностей, і по вирішуваним технологічним завданням.

На сьогоднішній день ми готові запропонувати електропечі опору практично будь-якого типу та призначення з діапазоном температур до 14000 С для роботи як в окисній, так і в контрольованій атмосфері.

Сьогодні ТОВ “Термоінжиніринг” – це сучасне наукомістке виробництво, де працюють висококваліфіковані спеціалісти.

Усі проектні роботи виконуються силами нашого конструкторського бюро, особливо складні завдання – у кооперації, або із залученням фахівців провідних науково-дослідних інститутів НАНУ.  

Наші основні принципи – якість, використання сучасних матеріалів та інженерних рішень, дотримання вимог безпеки відповідно до вітчизняних та європейських нормативних документів, доступна ціна.

Досягнутий нами професійний рівень дозволяє не тільки виготовляти обладнання за технічними вимогами замовника, але й пропонувати ринку широкий спектр серійних лабораторних електропеч, а також обладнання для порошкового фарбування.

Якість продукції, що виробляється, яка отримала стійкий попит на ринку, вивело підприємство на створення:

Найбільш популярні вироби ТОВ “Термоінжиніринг”: