Відвантаження сушильних шаф у вибухобезпечному виконанні

На одне з підприємств України спроектовано та поставлено дві сушильні шафи для термообробки матеріалів, при сушінні яких виділяються горючі речовини. Сушильні шафи виготовлені відповідно до ДСТУ EN 1539:2016, що підтверджується Сертифікатом відповідності та Декларацією відповідності технічним регламентам.

Шафи комплектуються програмованими мікропроцесорними регуляторами температури та відрізняються високою рівномірністю розподілу температури за об’ємом камери. Для безпечної експлуатації в електрошафах передбачені системи контролю повітрообміну в обсязі робочої камери, а також прилади для контролю концентрації горючих речовин.

Сушильна шафа СНО 100/200 призначена для відпрацювання технологій і дрібно-серійного виробництва, також може застосовуватися в лабораторіях для випробувань матеріалів, які виділяють горючі речовини (фарби, лаки, епоксидні смоли тощо). Сушильна шафа СНО 9.7.10/2 призначена для сушіння деталей, покритих лаком (або іншими матеріалами, які містять у своєму складі розчинники).